fbpx

Share This Post

Wellness

ריצה למרחקים ארוכים

ריצה למרחקים ארוכים

.לא הלך לי משהו עם הריצה היום.
בדיוק שבאתי להפעיל את את המוסיקה, האייפון החליט לא להגיב, ואז שהוא סוף סוף בטובו התאפס המוסיקה לא עבדה וכבר חשבתי לוותר והנה אני מציצה בשעון בחרדה שלא אספיק לפגישה שלי של שש אם אצא עכשיו לרוץ. בסוף עשיתי הפעלה מחדש והחלטתי לרוץ בכל מקרה, החלטתי על המסלול החדש שגיליתי אתמול שהיה קצר וקולע 20 דקות הקפה של הבריקל קי. אבל הנה אני לוקחת פניה אחת לא נכונה ומוצאת את עצמי רצה במעגלים סביב עצמי ולא מצליחה למצוא את הגישה לטיילת של הנהר. אני מנסה שביל צדדי קטן ונתקלת בגדר.
דמעות ממלאות את עיניי, ומזכירות לי את הסיבה שבגללה בכלל יצאתי לרוץ. היומיים האחרונים לא היו קלים. השהות בבית הפכה לבלתי נסבלת. הדירה הזאת היה תקלה אחת גדולה מהרגע הראשון. הכל הלך עקום, בעיקר עם השותפה שלי וכל פעם שחשבתי שמצאתי קצת שקט או שניסיתי להביא לפתרון המשבר נתקלתי בגדר חסומה היא לא רוצה לדבר.בימים האחרונים היא לא עובדת והאווירה הפכה ממתוחה לרעילה.
והנה אני מנסה לברוח הבית ונתקלת בעוד גדרות חסומות. וכבר לא בא לי בכלל לרוץ, אני חושבת לעצמי. מה שבא לי לחזור הביתה ולעשן פאקט של סיגריות. למרות שאני כבר לא מעשנת. אבל משום מה זה תמיד נראה כמן פתרון להכל, וביומיים האחרונים הביאו אותי לסף שברון, ואני לא בן אדם שנשבר בקלות. אז המשכתי לרוץ מפלסת את דרכי בחזרה למסלול המקורי, ומתחילה לחשב את הזמן שייקח לי לסיים את המסלול ומתי אוכל כבר לחזור הביתה לעזאזל. והנה אני כבר מתעייפת ובכלל לא התחלתי.

ואז פתאום נפל לי האסימון, כל פעם שתכננתי את המסלול שלי היה לי יותר קשה לרוץ. והפעמים שהיה לי הכי קל אלו הפעמים שסיימתי את המסלול המתוכנן ואמרתי לעצמי , למה שלא אמשיך עוד קצת ככה בספוטני? וברגעים אלו הנשימה פתאום הסתדרה, הצמא נעלם כלא היה והזיעה שהעיקה עליי ונכנסה לעיניים הפכה למטר קליל ומרענן. אלו הרגעים שלא תכננתי . ידעתי מה היעד אבל נתתי לגוף שלי להוביל אותי.
ואולי בגלל זה המסלול אתמול היה כל כך מוצלח. אני מוסיפה לעצמי טיענים משכנעים.
ואז גם הבנתי שהחיים הם ממש כמו מסלול ריצה, לעמים אנחנו מתכננים בצורה כל כך מדוייקת את הדרך ולכן כל פעם שאנחנו נתקלים בגדר אנחנו נשברים, כי לא צפינו את זה. אבל היופי זה שתמיד יש דרך. יש לנו בחירה. וכל עוד אנחנו יודעים את היעד שלנו וממשיכים לרוץ אנחנו נגיע לשם .
ומבלי לשים לב הנה אני מתקרבת לסיום המסלול שלי, עולה על הגשר האחרון שחוצה את הנהר לכיוון הבית שלי, וכאילו בתיאום מושלם פורץ מהאזניות שלי קצב חדש שלא שמעתי לפני, עד עכשיו לא הגעתי כל כך רחוק עם הריצה שלי שזכיתי לשמוע את החלק הזה של הטרק .

פתאום אני מתמלאת אנרגיות מחודשות ואני מגבירה את הריצה שלי, רצה מהר מכפי שלא רצתי מעולם, האוויר הנקי של הים ממלא את ריאותיי וכח פנימי משתלט עליי. אמנם לא פתרתי את כל הבעיות בחיים אבל מצאתי שביל חדש להתמודד איתם, למדתי שיעור חדש שלא לומדים באוניברסיטה.
החיים זה כמו ריצה למרחקים ארוכים בשביל מלא מכשולים לא צפויים ואנחנו יכולים לתכנן אך לפעמים התכנונים ישתנו ונצטרך לבחור בדרך חדשה. אבל יש לנו בחירה וכל עוד ממשיכים לרוץ ויודעים את היעד בסוף מגיעים לקו הסיום מחוזקים יותר מכפי שיצאנו.

Share This Post

I am Or Tuvia, Founder and CEO of “Wishe” (former ypis), a social media platform that creates a connection between professional women all around the world and allows them to , create and promote their brand and connect with women all around the world, within the mission to help them make their passion to become a profitable business. I am a young woman working on my Master’s of Science in Marketing. After my two years with the IDF, I began to travel the world while also working remotely in the marketing field. I have many interests including fashion, wellness and the arts but couldn’t focus on one. Always being an ambitious person looking for direction, it was at this point of my life that I found my passion in life. That is the passion to write. However, I found myself lacking the platform to share my knowledge and experiences. My travels allowed me to meet like-minded women that also shared these same concerns. Now, while working on my Masters it came to me that I would like to create such a platform where women can not only share their passions with one another but also a platform that promotes them. My travels and experience have allowed me to build great communication skills with people of all walks of life. Furthermore, through my past experience, I have expertise in Marketing, Adwords, WordPress, as well as Brand Building. All of these attributes which I plan to share with professional women and to help further their endeavors.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

%d bloggers like this: